V GENERÁLCE TUŘI OTOČILI ZÁPAS PROTI VÍCEMISTROVI Z OPAVY zpět
V GENERÁLCE TUŘI OTOČILI ZÁPAS PROTI VÍCEMISTROVI Z OPAVY

DEKSTONE TUŘI SVITAVY - BK OPAVA    72:71 (28:45)

Body Tuři: Svoboda 19, O´Brien 14, Jelínek 11, Slezák 9, Voods 8, Kovář 5, Novák 4, Marko 2
Body Opava: Klečka 16, Gniadek 13, Švandrlík 12, Dragoun 8, Zbránek 5, Jurečka 5, Slavík 5, Kvapil 4, Kouřil 3.

Po vyrovnané první čtvrtině 22:22 zvlhl Turům střelecký prach a ve druhé desetiminutovce vstřelili pouhých šest bodů! Toho Opava využila k sedmnáctibodovému vedení. Když po pětadvaceti minutách hosté vedli 37:57 bylo téměř rozhodnuto. Tuři však prokázali morálku a zlepšenou obranou dokázali k velké radosti svitavských fanoušků otočit na konečných 72:71.
Již zítra Tuři odjíždí do Maďarska, kde v pátek a v sobotu odehrají poslední dva přípravné zápasy před nadcházející sezónou.
20.9.2018 od 18:00 h ve svitavské sportovní hale přivítáme turecký celek BBSK Instanbul, kterého nám přidělil los EURO FIBA CUPu 2018/2019. Odvetu Tuři odehrají v Istanbulu 26.9. A v neděli 30.9.2018 v hale Na Střelnici odstartuje nový ročník KNBL proti Brnu. Takže svitavský basketbalový fanoušek se opravdu má nač těšit. Díky za Vaši podporu.

21.04.2024, 18:00