Informace ke vstupnému - AKTUALIZACE zpět
Informace ke vstupnému - AKTUALIZACE

Milí fanoušci, máme tu novou sezónu a pro Vás možnost si zakoupit permanentní vstupenku na basketbalová domácí utkání, která se budou odehrávat vždy v hale Na Střelnici. Cena jedné permanentní vstupenky je 1400,- Kč na sedadlo a nebo na stání za 1000,- Kč. Vše je možné si objednat několika způsoby.  Na našich webových stránkách VSTUPENKY a nebo telefonicky na čísle +420 776 892 144 u paní Špačkové Ihnátové. Permanentní vstupenka bude platná od prvního zápasu až do konce sezóny včetně play off. Ceny běžného vstupného se od minulé sezóny nezvyšovaly a proto jen můžeme připomenout, že běžné vstupné na sedadlo je 90,- Kč, sleva junior do 18-let a senior za 70,-Kč. 

Permanentní vstupeky se vztahují pouze na oficiální utkání KNBL a Českého poháru mužů. Přípravná utkání fungují v jiném režimu a proto se na ně permanentní vstupeky nevztahují. V přípravných utkáních neplatí žádný zasedací pořádek a divák si může vybrat libovolné místo v hale. 

Děkujeme a těšíme se při prvním domácím výhozu 9.října. 

S přátelským pozdravem tým Turů.

 

AKTUALIZACE

Permanentky se budou vydávat 30. září 2019 a 2. října v čase od 17:00 v hale Na Střelnici u paní Špačkové Ihnátové. Vyzvednutí bude možné i v rámci domácích zápasů, již 2 hodiny před utkáním. V případě nejasností volejte na tel. číslo +420 776 892 144.


Aktuální zápas
Nebyl nalezen žádný zápas
Kalendář zápasů
Kooperativa NBL
KLUB Z V P SKÓRE B
HLAVNÍ PARTNER SOUTĚŽ
Načítám, prosím vydržte...